9 Mayıs Perşembe günü gerçekleşecek olan ve Yeditepe Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen sadece mühendislik fakültesi öğrencilerine özel bu etkinlikte;
Alanında fark yaratmış mühendisler geleceğin mühendisleri ile buluşarak merak ettiğin soruları cevaplayacak,
10 farklı mühendislik alanı için farklı etkinlikler ve oturumlar eşliğinde 21.yy'da  mühendisliği  tekrar keşfediyor olacağız!

Eğer sen de bu keşfe katılmak istersen perşembe günü özgeçmişin ve içindeki mühendislik tutkusunu yanına alarak bize katıl!

Ne Zaman: 
Perşembe, 9 Mayıs, 2019 - 09:00 to 16:30
Nerede: 

Mühendislik Fakültesi

FİRMA

SUNUM YERİ

SUNUM SAATİ

IBTECH ULUSLARARASI BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
ARAŞTIRMA, GELİŞTİRME, DANIŞMANLIK, 
DESTEK SAN. VE TİC. A.Ş.

B0316

09:00-09:45

TEKFEN İMALAT VE MÜHENDİSLİK A.Ş.

B0309

09:00-09:45

ZETAŞ

B0309

09:45-10:30

Yongateknoloji Mikroelektronik ARGE TİC. LTD. ŞTİ.

B0311

09:45-10:30

Merieux Nutrisciences Turkey

B0318

09:45-10:30

Nobel İlaç San. ve Tic. A.Ş.  

B0316

09:45-10:30

DORALP İNŞ.

B0316

10:30-11:15

BİRGİ MEFAR İLAÇ SAN.A.Ş.

B0441

10:30-11:15

C/S Enformasyon Teknolojileri Ltd.Şti. (Cyber Soft)

B0318

10:30-11:15

Parkyeri AŞ.

B0441

10:30-11:15

NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş

B0311

10:30-11:15

AIRONN Havalandırma ve Klima Sistemleri A.Ş.

B0309

10:30-11:15

REİS GIDA

YEŞİL SALON

11:00-13:00

DHL LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş

B0442

11:15-12:00

Medsantek Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti 

B0444

11:15-12:00

FRİTERM A.Ş

B0310

11:15-12:00

MMO İstanbul Şubesi

B0443

11:15-12:00

Ford Otosan Sanayi AŞ.

B0443

12:00-12:45

GE HEALTCARE

B0310

12:00-12:45

TOFAŞ A.Ş

B0442

12:00-12:45

İZ İNŞAAT

B0442

12:45-13:30

Electra Mikroelektronik ARGE LTD. ŞTİ

B0442

13:30-14:15

AIRTIES

B0312

13:30-14:15

Bias Mühendislik

B0310

13:30-14:15

PEPSICO

B0311

14:00-15:00

SAP

B0312

14:15-15:00

Ctech Bilişim Teknolojileri San. Tic. AŞ.

B0444

14:15-15:00

Unilever San. ve Tic. Türk. A.Ş. 

B0312

15:00-15:45

IHI DALGAKIRAN Makina San. ve Tic. A.Ş

B0309

15:00-15:45

TURGUT İLAÇ A.Ş.

B0444

15:00-16:30

FOUR SEASONS HOTELS AND RESORTS

B0311

15:00-16:30

SARDUNYA CATERING

B0311

15:00-16:30

Unilever San. ve Tic. Türk. A.Ş. 

B0311

15:00-16:30

DANONE DAIRY

B0311

15:00-16:30

Hayat Kimya San. A.Ş.

B0309

15:45-16:30

SIEMENS A.Ş

B0312

15:45-16:30

 

 

Paylaş