• Türkçe
  • English

Türk gıda, içecek ve ambalaj sanayinin global ticaret platformu CNR Food İstanbul, yerli ve yabancı gıda toptancıları, perakende zincir market yetkililerini, kurumsal satın almacıları, işletmecileri, yeni işletme sahibi olacakları, otel ve restoran zincirlerinin karar vericilerini iki binin üzerinde marka ile yeni tarihinde buluşturacak. 50 binin üzerinde uluslararası alıcının ikili iş ilişkileri kurmak için geleceği fuar, 25-28 Kasım tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. 

 

 

CNR Ambalaj Özel Bölümü ile iş zamanlı düzenlenecek olan fuarda Türk gıda sanayinin en kapsamlı alım heyeti organizasyonu da organize edilecek. CNR FOOD İstanbul, İtalya, Almanya, Rusya başta olmak üzere 84 ülkeden gıda alıcısı ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak. 

 

Fuar sırasında gerçekleşecek seminerlerde gıda, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleriyle ilgili inovasyon, tasarım, üretim aşamaları, sağlık konularında çarpıcı noktaları, dünyanın en iyi aşçıları tarafından masaya yatırılacak. Fuar süresince, aralarında “Milyonlarca Şefi Yöneten Adam” olarak ün yapan Dünya Aşçılar Birliği Başkanı Thomas A. Gugler’in de olduğu konuşmcılar Türk ve dünya gıda sektörünü masaya yatıracak.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.