KOD DERS ADI TARİH SAAT
BME102 Biyomedikal Mühendisliğine Giriş 14.06.2019 16:00-18:00
BME214 Biyomedikal Mühendisliğinde Elektrik Devreler 10.06.2019 12:00-14:00
BME222 Biyomedikal Mühendisliğinde Elektromagnetik Alanlar ve Dalgalar 11.06.2019 14:00-16:00
BME252 Biyomekanik 13.06.2019 16:00-18:00
BME262 Biyomalzemeler 14.06.2019 16:00-18:00
BME301 Biyomedikal Elektroniği I 13.06.2019 14:00-16:00
BME302 Biyomedikal Elektroniği II 10.06.2019 12:00-14:00
BME314 Biyomedikal Enstrümantasyon 13.06.2019 10:00-12:00
BME324 Biyomedikal Sensörler ve Çeviriciler 10.06.2019 16:00-18:00
BME413 Biyomedikal ve Dental Dolgu Malzemeleri    
BME414 Sert Doku Tamiri İçin Ortopedik Çimentolar    
BME421 Tıbbi Görüntüleme 11.06.2019 12:00-14:00
BME441 Biyomedikal Mühendisliğinde Mikroişlemciler ve Mikrodenetleyiciler 14.06.2019 16:00-18:00
CE162 Malzeme Bilimi 14.06.2019 14:00-16:00
CE233 Mühendislik Mekaniği    
CE236 Mukavemet    
CE252 Akışkanlar Mekaniği ve Hidrolik    
CE262 Topografya 13.06.2019 12:00-14:00
CE341 Zemin Mekaniği 14.06.2019 14:00-16:00
CE353 Hidroloji ve Su Yapıları    
CE362 Çevresel Yönetim Sistemlerinin Esasları    
CE381 Yapısal Analiz    
CE382 Betonarme 10.06.2019 12:00-14:00
CE384 Çelik Yapıların Tasarım Esasları    
CE403 İnşaat Mühendisliğinde Bilgisayarlı Hesaplamalar    
CE441 Temel Mühendisliği 11.06.2019 10:00-12:00
CE462 İnşaatta İş Güvenliği ve Mühendislik Etiği 13.06.2019 10:00-12:00
CE463 Şantiye Organizasyonu    
CE473 Trafik Mühendisliği    
CE477 Beton Teknolojisi 14.06.2019 16:00-18:00
CE485 Derin Temeller 10.06.2019 14:00-16:00
CE488 Deprem Mühendisliğine Giriş 10.06.2019 16:00-18:00
CE491 Betonarme Yapıların Tasarımı    
CHBE102 Kimya ve Biyoproses Mühendisliğine Giriş 13.06.2019 14:00-16:00
CHBE203 Organik Kimya    
CHBE204 Biyoorganik Kimya 14.06.2019 16:00-18:00
CHBE211 Fizkokimya I 10.06.2019 10:00-12:00
CHBE213 Fizkokimya Laboratuvarı 10.06.2019 12:00-14:00
CHBE214 Kimya Mühendisliği Termodinamiği 13.06.2019 16:00-18:00
CHBE215 Madde ve Enerji Denklikleri 13.06.2019 14:00-16:00
CHBE232 CHBE I: Akışkanlar Mekaniği 10.06.2019 14:00-16:00
CHBE301 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği I    
CHBE302 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği II 10.06.2019 14:00-16:00
CHBE311 Kimya ve Biyoproses Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları    
CHBE331 CHBE II : Isı Transferi 11.06.2019 12:00-14:00
CHBE333 CHBE III : Kütle Transferi 10.06.2019 12:00-14:00
CHBE362 Reaktör Tasarımı 12.06.2019 10:00-12:00
CHBE368 Akışkanların Termofiziksel Özellikleri 13.06.2019 16:00-18:00
CHBE381 Polimer Kimyası ve Mühendisliği    
CHBE386 Kimya Mühendisliğinde Matematiksel Modelleme 13.06.2019 14:00-16:00
CHBE401 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği III 14.06.2019 14:00-16:00
CHBE431 Dünya Enerji Kaynakları ve Politikalar    
CHBE441 Proses Dinamiği ve Kontrolü 10.06.2019 14:00-16:00
CHBE464 Kimyasal ve Biyokimyasal Proses Tasarımı II 11.06.2019 16:00-18:00
CHEM101 Genel Kimya 10.06.2019 14:00-16:00
CHEM111 Genel Kimya I 10.06.2019 14:00-16:00
CHEM112 Genel Kimya II 10.06.2019 14:00-16:00
CHEM113 Genel Kimya Laboratuvarı 10.06.2019 10:00-12:00
CHEM205 Organik Kimyaya Giriş ve Biyomakromoleküller    
CHEM215 Analitik Kimya 13.06.2019 12:00-14:00
CSE101 Bilgisayar Mühendisliği Kavramları ve Algoritmalar 13.06.2019 10:00-12:00
CSE114 Bilgisayar Programlamanın Temelleri 13.06.2019 10:00-12:00
CSE211 Veri Yapıları    
CSE212 Yazılım Geliştirme Metodolojileri 10.06.2019 10:00-12:00
CSE221 Mantık Tasarımının İlkeleri 14.06.2019 10:00-12:00
CSE224 Sayısal Sistemlere Giriş    
CSE232 Sistem Programlama 13.06.2019 10:00-12:00
CSE311 Algoritma Analizi    
CSE331 İşletim Sistemleri Tasarımı 13.06.2019 14:00-16:00
CSE344 Yazılım Mühendisliği 14.06.2019 14:00-16:00
CSE348 Veritabanı Yönetim Sistemleri 11.06.2019 10:00-12:00
CSE351 Programlama Dilleri    
CSE354 Otomatlar Kuramı ve Biçimsel Diller    
CSE457 Derleyici Tasarımı 12.06.2019 14:00-16:00
CSE464 Veri Bilimi ve Büyük Veri Analizine Giriş 10.06.2019 12:00-14:00
CSE471 Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları 10.06.2019 10:00-12:00
CSE474 Otomotiv Ağlarına Giriş 12.06.2019 12:00-14:00
CSE483 Bilgisayar Grafiği    
CSE487 Görüntü İşleme 11.06.2019 10:00-12:00
EE211 Elektrik Devreleri 14.06.2019 14:00-16:00
EE212 Devreler ve Sistemler    
EE226 Elektromanyetik Alanların Temelleri    
EE232 Elektroniğe Giriş    
EE241 Sayısal Devreler 13.06.2019 10:00-12:00
EE242 Mikroişlemci Sistemleri    
EE323 Elektromanyetik Dalgalar ve İletim Hatları    
EE334 Sayısal Elektronik Devreleri 13.06.2019 16:00-18:00
EE354 Haberleşme Sistemleri    
EE361 Sayısal İşaret İşlemeye Giriş    
EE371 Elektromekanik Enerji Dönüşümü    
EE372 Güç Sistemlerinin Temelleri 14.06.2019 14:00-16:00
EE384 Kontrol Sistemlerine Giriş 11.06.2019 14:00-16:00
EE421 Antenler ve Propagasyon    
EE426 Fiber Optik 10.06.2019 16:00-18:00
EE434 Analog Tümdevre Tasarımı    
EE439 Yüksek Frekans Elektroniği 13.06.2019 10:00-12:00
EE458 Telsiz Haberleşme    
EE475 Yüksek Gerilim Tekniği 10.06.2019 10:00-12:00
EE481 Güneş ve Rüzgar Enerji Sistemleri 12.06.2019 14:00-16:00
ES112 Algoritmalar ve Bilgisayar Programlama 10.06.2019 16:00-18:00
ES117 Bilgisayarlı Hesaplamaya Giriş 10.06.2019 16:00-18:00
ES161 Mühendislikte Çizim 11.06.2019 10:00-12:00
ES222 Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin Temelleri    
ES224 Sinyaller ve Sistemler    
ES272 Sayısal Çözümleme    
ES301 Mühendislik Yönetimi 14.06.2019 10:00-12:00
ES310 Sonuç Odaklı İnovasyon    
ES411 Araç Elektrifikasyonu    
FDE203 Gıda Mühendisleri için Mikrobiyolojiye Giriş 13.06.2019 10:00-12:00
FDE206 Gıda Mikrobiyolojisi 13.06.2019 10:00-12:00
FDE234 Akışkanlar Mekaniği 12.06.2019 16:00-18:00
FDE319 Gıda Biyokimyası    
FDE342 Gıda Mühendisliğinde Temel İşlemler II 11.06.2019 16:00-18:00
FDE344 Gıda Teknolojisi 13.06.2019 12:00-14:00
FDE345 Gıda Endüstrisinde İstatistiksel Kalite Kontrolü    
FDE346 Gıda Katkı Maddeleri    
FDE348 Uygulamalı Kinetik 14.06.2019 12:00-14:00
FDE421 Gıda Biyoteknolojisi    
FDE465 Gıda Proses ve Tesislerinin Tasarımı 13.06.2019 16:00-18:00
GBE102 Biyoloji II 13.06.2019 10:00-12:00
GBE111 Biyoloji 14.06.2019 16:00-18:00
GBE113 Temel Biyoloji 14.06.2019 16:00-18:00
GBE203 Mikrobiyoloji    
GBE205 Hücre Biyolojisi    
GBE212 Klasik ve Moleküler Genetik 13.06.2019 16:00-18:00
GBE216 Klasik ve Moleküler Genetik Lab 14.06.2019 12:00-14:00
GBE222 Biyometri: Biyomühendislik Uygulamaları için Nümerik ve İstatiksel Yöntemler 14.06.2019 14:00-16:00
GBE301 Biyokimya I    
GBE302 Biyokimya II 10.06.2019 16:00-18:00
GBE321 Biyotermodinamik    
GBE324 Neurobiyoloji    
GBE326 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik I: İlkeler 10.06.2019 10:00-12:00
GBE341 Gen Mühendisliği Teknikleri I    
GBE342 Gen Mühendisliği Teknikleri II 14.06.2019 12:00-14:00
GBE356 Bitki Genetiği 13.06.2019 14:00-16:00
GBE404 Moleküler Biyoloji II 12.06.2019 16:00-18:00
GBE415 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik II: Tasarım ve Uygulamalar 11.06.2019 16:00-18:00
GBE434 Biyoteknolojide Girişimcilik    
GBE435 Gen Terapisi    
GBE442 Genomik ve Proteomik    
GBE444 Biyoinformatiğe Giriş 11.06.2019 12:00-14:00
GBE482 Özel Konular: Biyoanalitik Teknikler Konusundaki Gelişmeler 13.06.2019 14:00-16:00
ISE102 Endüstri ve Sistem Mühendisliğine Giriş 13.06.2019 16:00-18:00
ISE222 Yöneylem Araştırması I 13.06.2019 16:00-18:00
ISE232 Endüstri ve Sistem Mühendisleri İçin Hesaplamalı Yöntemler 14.06.2019 10:00-12:00
ISE254 Endüstri ve Sistem Mühendisliği için İstatistik 13.06.2019 12:00-14:00
ISE302 Sistem Mühendisliği Metodları    
ISE311 Bilgi Teknolojileri 10.06.2019 14:00-16:00
ISE318 Endüstri ve Sistem Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları    
ISE323 Yöneylem Araştırması II 12.06.2019 10:00-12:00
ISE331 Mühendisler için Finans    
ISE344 Benzetim 11.06.2019 16:00-18:00
ISE352 Doğrusal Sistemler ve Kontrol 12.06.2019 14:00-16:00
ISE361 Üretim Sistemleri Tasarımı 13.06.2019 12:00-14:00
ISE362 Tedarik Zinciri Yönetimi    
ISE365 Verimlilik Analizi 10.06.2019 10:00-12:00
ISE367 Çizelgeleme 13.06.2019 12:00-14:00
ISE401 Sistem Dinamiği ve Modelleme    
ISE402 Sistem Tasarımı 10.06.2019 14:00-16:00
ISE416 Endüstri ve Sistem Mühendisleri için Veri Bilimi 13.06.2019 14:00-16:00
ISE432 Karar Analizi 14.06.2019 12:00-14:00
ISE451 İstatistiksel Kalite Kontrolü 12.06.2019 16:00-18:00
ISE464 Bilgisayar Destekli Üretim Sistemleri    
ME182 Mühendislik Çizimi ve Katı Modelleme 13.06.2019 12:00-14:00
ME211 Termodinamik I    
ME212 Termodinamik II 10.06.2019 12:00-14:00
ME241 Statik 13.06.2019 10:00-12:00
ME244 Dinamik 13.06.2019 14:00-16:00
ME246 Malzemelerin Mukavemeti    
ME264 Makina Mühendisliği için Malzeme Bilimi 14.06.2019 16:00-18:00
ME266 Katı Mekaniği Laboratuvarı    
ME324 Isı Transferi 10.06.2019 16:00-18:00
ME344 Makine Elemanları II    
ME352 Sistem Dinamiği ve Kontrolü 11.06.2019 14:00-16:00
ME425 Soğutma Sistemleri 14.06.2019 14:00-16:00
ME436 Uygulamalı Akışkanlar Mekaniği 12.06.2019 14:00-16:00
ME456 Mekatronik 12.06.2019 10:00-12:00
ME459 Robot Mekaniği 11.06.2019 16:00-18:00
ME482 Mekanik Sistemlerin Tasarımı 13.06.2019 14:00-16:00
MSN202 Malzeme Bilimi-II 12.06.2019 10:00-12:00
MSN220 Malzeme Karakterizasyonu-I 13.06.2019 12:00-14:00
MSN221 Malzeme Karakterizasyonu-II    
MSN230 Taşınım Olayları 13.06.2019 14:00-16:00
MSN240 Faz Diyagramları 14.06.2019 16:00-18:00
MSN260 Malzemelerin Mekanik Davranışları 11.06.2019 12:00-14:00
MSN301 Malzeme Üretim Süreçleri-I 10.06.2019 10:00-12:00
MSN302 Malzeme Üretim Süreçleri-II 13.06.2019 12:00-14:00
MSN306 Kompozit Malzemeler 13.06.2019 16:00-18:00
MSN320 Biyo-Malzemeler    
MSN340 Seramik Bilim ve Teknolojisi    
MSN360 Polimer Bilim ve Teknolojisi    

 

 

Paylaş