2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ FİNAL TARİHLERİ

2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ FİNAL TARİHLERİ
DERS DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ
CSE311 Algoritma Analizi 26.12.2017 16:30-19:00
CSE354 Otomatlar Kuramı ve Biçimsel Diller 05.01.2018 16:30-19:00
CSE427 Bilgisayar Mimarisi 25.12.2017 16:30-19:00
CSE101 Bilgisayar Mühendisliği Kavramları ve Algoritmalar 25.12.2017 14:00-16:30
CSE323 Bilgisayar Organizasyonu 29.12.2017 14:00-16:30
CSE471 Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları 03.01.2018 09:00-11:30
CSE211 Veri Yapıları 26.12.2017 11:30-14:00
CSE341 Kütük Organizasyonu 24.12.2017 14:00-16:30
CSE114 Bilgisayar Programlamanın Temelleri 26.12.2017 11:30-14:00
CSE462 Yapay Zekaya Giriş 27.12.2017 16:30-19:00
CSE443 Otomotiv Yazılım Mühendisliğine Giriş 28.12.2017 16:30-19:00
CSE224 Sayısal Sistemlere Giriş 05.01.2018 09:00-11:30
CSE476 Mobil Uygulama Geliştirme 26.12.2017 16:30-19:00
CSE331 İşletim Sistemleri Tasarımı 04.01.2018 11:30-14:00
CSE221 Mantık Tasarımının İlkeleri 04.01.2018 14:00-16:30
CSE351 Programlama Dilleri 28.12.2017 14:00-16:30
CSE212 Yazılım Geliştirme Metodolojileri 03.01.2018 14:00-16:30
CSE232 Sistem Programlama 30.12.2017 11:30-14:00
BME211 Biyolojik ve Tıbbi Fizik 03.01.2018 09:00-11:30
BME213 Biyomedikal Mühendisliğinde Biyoloji 30.12.2017 14:00-16:30
BME301 Biyomedikal Elektroniği I 04.01.2018 16:30-19:00
BME302 Biyomedikal Elektroniği II 30.12.2017 09:00-11:30
BME214 Biyomedikal Mühendisliğinde Elektrik Devreler 04.01.2018 09:00-11:30
BME313 İnsan Fizyolojisi 05.01.2018 11:30-14:00
BME102 Biyomedikal Mühendisliğine Giriş 24.12.2017 14:00-16:30
BME444 Manyetik Rezonans Görüntüleme 05.01.2018 09:00-11:30
BME421 Tıbbi Görüntüleme 25.12.2017 14:00-16:30
BME462 Tıbbi Robotik 26.12.2017 09.00-11:30
BME441 Biyom. Mühendisliğinde Mikroişlem. & Mikrodenet. 30.12.2017 09:00-11:30
BME351 Biyomedikal Sis. Modellenmesi ve Kontrolü 26.12.2017 11:30-14:00
BME372 Modern İlaç Taşıyıcı Sistemler 28.12.2017 16:30-19:00
EE333 Analog Elektronik Devreleri 27.12.2017 16:30-19:00
EE421 Antenler ve Propagasyon 05.01.2018 11:30-14:00
EE429 Biomedikal Elektromanyetik 06.01.2018 09:00-11:30
EE241 Sayısal Devreler 04.01.2018 11:30-14:00
EE211 Elektrik Devreleri 25.12.2017 16:30-19:00
EE477 Elektrik Dağıtım Sistemleri 26.12.2017 14:00-16:30
EE323 Elektromanyetik Dalgalar ve İletim Hatları 04.01.2018 14:00-16:30
EE371 Elektromekanik Enerji Dönüşümü 30.12.2017 14:00-16:30
EE226 Elektromanyetik Alanların Temelleri 30.12.2017 11:30-14:00
EE456 Kodlama ve Bilgi Teorisine Giriş 29.12.2017 14:00-16:30
EE361 Sayısal İşaret İşlemeye Giriş 05.01.2018 16:30-19:00
EE102 Elektrik ve Elektronik Mühendisliğine Giriş 30.12.2017 09:00-11:30
EE232 Elektroniğe Giriş 25.12.2017 14:00-16:30
EE433 Tümdevrelerin Fiziksel Tasarımı 28.12.2017 14:00-16:30
ISE232 Endüstri ve Sistem Mühendisleri İçin Hesaplamalı Yöntemler 29.12.2017 16:30-19:00
ISE318 Endüstri ve Sistem Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları 23.12.2017 14:00-16:30
ISE432 Karar Analizi 27.12.2017 11:30-14:00
ISE331 Mühendisler için Finans 27.12.2017 09:00-11:30
ISE311 Bilgi Teknolojileri 30.12.2017 14:00-16:30
ISE102 Endüstri ve Sistem Mühendisliğine Giriş 04.01.2018 14:00-16:30
ISE435 Girişimcilik ve Yenilikçilik Yönetimi 05.01.2018 14:00-16:30
ISE222 Yöneylem Araştırması I 28.12.2017 09:00-11:30
ISE323 Yöneylem Araştırması II 26.12.2017 14:00-16:30
ISE361 Üretim Sistemleri Tasarımı 24.12.2017 14:00-16:30
ISE367 Çizelgeleme 05.01.2018 16:30-19:00
ISE344 Benzetim 04.01.2018 11:30-14:00
ISE254 Endüstri ve Sistem Mühendisliği için İstatistik 30.12.2017 09:00-11:30
ISE451 İstatistiksel Kalite Kontrolü 30.12.2017 14:00-16:30
ISE362 Tedarik Zinciri Yönetimi 03.01.2018 14:00-16:30
ISE402 Sistem Tasarımı 26.12.2017 11:30-14:00
ISE401 Sistem Dinamiği ve Modelleme 28.12.2017 11:30-14:00
GBE301 Biyokimya I 27.12.2017 09:00-11:30
GBE302 Biyokimya II 29.12.2017 14:00-16:30
GBE111 Biyoloji 26.12.2017 16:30-19:00
GBE222 Biyometri: Biyomühendislik Uygulamaları için Nümerik ve İstatiksel Yöntemler 05.01.2018 09:00-11:30
GBE321 Biyotermodinamik 28.12.2017 09:00-11:30
GBE361 Biyotransport Olayları 26.12.2017 14:00-16:30
GBE414 Kanser Biyolojisi 24.12.2017 14:00-16:30
GBE432 Hücre ve Doku Kültürü 04.01.2018 11:30-14:00
GBE205 Hücre Biyolojisi 02.01.2018 16:30-19:00
GBE212 Klasik ve Moleküler Genetik 26.12.2017 11:30-14:00
GBE216 Klasik ve Moleküler Genetik Lab 29.12.2017 14:00-16:30
GBE326 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik I: İlkeler 25.12.2017 09:00-11:30
GBE415 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik II: Tasarım ve Uygulamalar 03.01.2018 16:30-19:00
GBE376 Adli Teknolojiler 25.12.2017 16:30-19:00
GBE113 Temel Biyoloji 05.01.2018 16:30-19:00
GBE357 İnsan Genetiği 24.12.2017 09:00-11:30
GBE203 Mikrobiyoloji 03.01.2018 14:00-16:30
GBE403 Moleküler Biyoloji I 05.01.2018 14:00-16:30
GBE373 Bitki Doku Kültür Mühendisliği 24.12.2017 09:00-11:30
GBE451 Biyoproses Mühendisliği Teknikleri 27.12.2017 14:00-16:30
GBE341 Gen Mühendisliği Teknikleri I 03.01.2018 09:00-11:30
GBE342 Gen Mühendisliği Teknikleri II 30.12.2017 09:00-11:30
FDE423 Biyopolimerler ve Makromoleküler Etkileşimler 24.12.2017 11.30-14:00
FDE346 Gıda Katkı Maddeleri 04.01.2018 14:30-16:00
FDE226 Gıda Analizi Laboratuvarı FİNAL VE BÜTÜNLEME YOK  
FDE201 Gıda Kimyası 30.12.2017 11:30-14:00
FDE341 Gıda Mühendisliğinde Temel İşlemler I 03.01.2018 14:00-16:30
FDE335 Gıda Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 30.12.2017 09:00-11:30
FDE206 Gıda Mikrobiyolojisi 03.01.2018 11:30-14:00
FDE465 Gıda Proses ve Tesislerinin Tasarımı 27.12.2017 16:30-19:00
FDE445 Gıda Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemleri 29.12.2017 09:00-11:30
FDE384 Fonksiyonel Gıdalar 05.01.2018 11:30-14:00
FDE333 Isı ve Kütle Transferi 25.12.2017 11:30-14:00
FDE101 Gıda Mühendisliğine Giriş 03.01.2018 14:00-16:30
FDE203 Gıda Mühendisleri için Mikrobiyolojiye Giriş 05.01.2018 14:00-16:30
FDE211 Gıda Mühendisliğinde Kütle ve Enerji Denklikleri 24.12.2017 09:00-11:30
CE372 Yapım Yönetimi 30.12.2017 09:00-11:30
CE221 Yapı Malzemeleri 03.01.2018 11:30-14:00
CE384 Çelik Yapıların Tasarım Esasları 03.01.2018 11:30-14:00
CE491 Betonarme Yapıların Tasarımı 26.12.2017 16:30-19:00
CE361 Ulaştırma Sistemlerinin Tasarımı 28.12.2017 09:00-11:30
CE422 Beton Yapıların Dayanıklılığı 24.12.2017 11:30-14:00
CE233 Mühendislik Mekaniği 24.12.2017 11:30-14:00
CE252 Akışkanlar Mekaniği ve Hidrolik 05.01.2018 11:30-14:00
CE441 Temel Mühendisliği 25.12.2017 09:00-11:30
CE362 Çevresel Yönetim Sistemlerinin Esasları 29.12.2017 11:30-14:00
CE364 Coğrafi Bilgi Sistemleri 23.12.2017 09:00-11:30
CE353 Hidroloji ve Su Yapıları 24.12.2017 09:00-11:30
CE495 Yapısal Hasar ve İyileştirilmesine Giriş 04.01.2018 16:30-19:00
CE101 İnşaat Mühendisliğine Giriş 27.12.2017 16:30-19:00
CE162 Malzeme Bilimi 04.01.2018 14:00-16:30
CE236 Mukavemet 24.12.2017 11:30-14:00
CE479 Öngerilmeli Beton 30.12.2017 16:30-19:00
CE382 Betonarme 05.01.2018 14:00-16:30
CE341 Zemin Mekaniği 04.01.2018 11:30-14:00
CE474 Toprak İşleri ve İstinat Yapıları 28.12.2017 16:30-19:00
CE381 Yapısal Analiz 27.12.2017 14:00-16:30
CE496 Sürdürülebilir İnşaat 23.12.2017 14:00-16:30
CHEM215 Analitik Kimya 4.01.2018 14:00-16:30
CHBE232 CHBE I: Akışkanlar Mekaniği 26.12.2017 16:30-19:00
CHBE331 CHBE II : Isı Transferi 26.12.2017 09:00-11:30
CHBE333 CHBE III : Kütle Transferi 24.12.2017 09:00-11:30
CHBE463 Kimyasal ve Biyokimyasal Proses Tasarımı I 05.01.2018 09:00-11:30
CHBE311 Kimya ve Biyoproses Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları 25.12.2017 14:00-16:30
CHBE301 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği I 28.12.2017 11:30-14:00
CHBE302 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği II 04.01.2018 14:00-16:30
CHBE401 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği III 28.12.2017 09:00-11:30
CHEM101 Genel Kimya 26.12.2017 14:00-16:30
CHEM111 Genel Kimya I 26.12.2017 14:00-16:30
CHEM112 Genel Kimya II 26.12.2017 14:00-16:30
CHEM113 Genel Kimya Laboratuvarı 25.12.2017 16:30-19:00
CHEM205 Organik Kimyaya Giriş ve Biyomakromoleküller 30.12.2017 16:30-19:00
CHBE215 Madde ve Enerji Denklikleri 27.12.2017 09:00-11:30
CHBE361 Kimyasal ve Biyolojik Uygulamalarda Malzeme 27.12.2017 14:00-16:30
CHBE386 CHBE'de Matematiksel Modelleme 30.12.2017 14:00-16:30
CHBE203 Organik Kimya 05.01.2018 14:00-16:30
CHBE211 Fizkokimya I 04.01.2018 11:30-14:00
CHBE213 Fizkokimya Laboratuvarı 29.12.2017 14:00-16:30
CHBE441 Proses Dinamiği ve Kontrolü 25.12.2017 09:00-11:30
CHBE458 Proses Optimizasyonu 04.01.2018 16:30-19:00
CHBE362 Reaktör Tasarımı 29.12.2017 09:00-11:30
CHBE354 Ayrıştırma Süreçleri 26.12.2017 14:00-16:30
CHBE368 Akışkanların Termofiziksel Özellikleri 03.01.2018 09:00-11:30
CHBE431 Dünya Enerji Kaynakları ve Politikalar 23.12.2017 16:30-19:00
ME244 Dinamik 04.01.2018 09:00-11:30
ME477 Sonlu Elemanlar Yöntemi 05.01.2018 14:00-16:30
ME331 Akışkanlar Mekaniği 27.12.2017 11:30-14:00
ME333 Akışkanlar Mekaniği Laboratuvarı 03.01.2018 14:00-16:30
ME403 Enstrümantasyon ve Deney Tasarımı 04.01.2018 11:30-14:00
ME422 İçten Yanmalı Motorlar 30.12.2017 09:00-11:30
ME101 Makina Mühendisliğine Giriş 04.01.2018 11:30-14:00
ME343 Makine Elemanları I 23.12.2017 14:00-16:30
ME363 İmalat Süreçleri 06.01.2018 09:00-11:30
ME445 Mekanik Titreşimler 29.12.2017 14:00-16:30
ME446 Kompozit Malzemelerin Mekaniği 27.12.2017 16:30-19:00
ME452 Mekanizmalar ve Uygulamaları 25.12.2017 16:30-19:00
ME371 Makina Mühendisliğinde Sayısal Metotlar 5.01.2018 09:00-11:30
ME241 Statik 25.12.2017 09:00-11:30
ME427 Isıl Sistemlerin Tasarımı FİNAL VE BÜTÜNLEME YOK  
ME211 Termodinamik I 30.12.2017 11:30-14:00
MSN218 Nano Bilim ve Mühendisliğin Temelleri 05.01.2018 11:30-14:00
MSN101 Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliğine Giriş 25.12.2017 09:00-11:30
MSN201 Malzeme Bilimi-I 24.12.2017 11:30-14:00
MSN213 Malzeme Termodinamiği 28.12.2017 11:30-14:00
MSN215 Malzemelerin Statik ve Dinamiği 29.12.2017 11:30-14:00
ES112 Algoritmalar ve Bilgisayar Programlama 29.12.2017 16:30-19:00
ES161 Mühendislikte Çizim 30.12.2017 16:30-19:00
ES301 Mühendislik Yönetimi 03.01.2018 11:30-14:00
ES222 Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin Temelleri 24.12.2017 11:30-14:00
ES115 Mühendislik Programlamanın Temelleri 29.12.2017 16:30-19:00
ES117 Bilgisayarlı Hesaplamaya Giriş 29.12.2017 16:30-19:00
ES272 Sayısal Çözümleme 29.12.2017 11:30-14:00
ES224 Sinyaller ve Sistemler 27.12.2017 14:00-16:30