2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME TARİHLERİ

2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME TARİHLERİ

DERS DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ
BME102 Biyomedikal Mühendisliğine Giriş 13.01.2018 12:00-14:00
BME211 Biyolojik ve Tıbbi Fizik 13.01.2018 14:00-16:00
BME213 Biyomedikal Mühendisliğinde Biyoloji 15.01.2018 10:00-12:00
BME214 Biyomedikal Mühendisliğinde Elektrik Devreler 9.01.2018 16:00-18:00
BME301 Biyomedikal Elektroniği I 9.01.2018 12:00-14:00
BME302 Biyomedikal Elektroniği II 13.01.2018 10:00-12:00
BME313 İnsan Fizyolojisi 12.01.2018 16:00-18:00
BME351 Biyomedikal Sis. Modellenmesi ve Kontrolü 15.01.2018 12:00-14:00
BME372 Modern İlaç Taşıyıcı Sistemler 15.01.2018 14:00-16:00
BME421 Tıbbi Görüntüleme 14.01.2018 14:00-16:00
BME441 Biyom. Mühendisliğinde Mikroişlem. & Mikrodenet. 9.01.2018 16:00-18:00
BME444 Manyetik Rezonans Görüntüleme 14.01.2018 10:00-12:00
BME462 Tıbbi Robotik 15.01.2018 14:00-16:00
CE101 İnşaat Mühendisliğine Giriş 13.01.2018 12:00-14:00
CE162 Malzeme Bilimi 9.01.2018 10:00-12:00
CE221 Yapı Malzemeleri 9.01.2018 10:00-12:00
CE233 Mühendislik Mekaniği 13.01.2018 14:00-16:00
CE236 Mukavemet 13.01.2018 16:00-18:00
CE252 Akışkanlar Mekaniği ve Hidrolik 14.01.2018 10:00-12:00
CE341 Zemin Mekaniği 15.01.2018 14:00-16:00
CE353 Hidroloji ve Su Yapıları 13.01.2018 12:00-14:00
CE361 Ulaştırma Sistemlerinin Tasarımı 15.01.2018 12:00-14:00
CE362 Çevresel Yönetim Sistemlerinin Esasları 12.01.2018 14:00-16:00
CE364 Coğrafi Bilgi Sistemleri 10.01.2018 10:00-12:00
CE372 Yapım Yönetimi 14.01.2018 16:00-18:00
CE381 Yapısal Analiz 13.01.2018 10:00-12:00
CE382 Betonarme 12.01.2018 16:00-18:00
CE384 Çelik Yapıların Tasarım Esasları 14.01.2018 14:00-16:00
CE422 Beton Yapıların Dayanıklılığı 9.01.2018 16:00-18:00
CE441 Temel Mühendisliği 9.01.2018 12:00-14:00
CE474 Toprak İşleri ve İstinat Yapıları 15.01.2018 10:00-12:00
CE479 Öngerilmeli Beton 11.01.2018 12:00-14:00
CE491 Betonarme Yapıların Tasarımı 12.01.2018 16:00-18:00
CE495 Yapısal Hasar ve İyileştirilmesine Giriş 11.01.2018 16:00-18:00
CE496 Sürdürülebilir İnşaat 14.01.2018 12:00-14:00
CHBE203 Organik Kimya 14.01.2018 16:00-18:00
CHBE211 Fizkokimya I 13.01.2018 10:00-12:00
CHBE213 Fizkokimya Laboratuvarı 11.01.2018 12:00-14:00
CHBE215 Madde ve Enerji Denklikleri 14.01.2018 12:00-14:00
CHBE232 CHBE I: Akışkanlar Mekaniği 9.01.2018 10:00-12:00
CHBE301 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği I 9.01.2018 16:00-18:00
CHBE302 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği II 10.01.2018 16:00-18:00
CHBE311 Kimya ve Biyoproses Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları 15.01.2018 12:00-14:00
CHBE331 CHBE II : Isı Transferi 13.01.2018 12:00-14:00
CHBE333 CHBE III : Kütle Transferi 12.01.2018 14:00-16:00
CHBE354 Ayrıştırma Süreçleri 11.01.2018 10:00-12:00
CHBE361 Kimyasal ve Biyolojik Uygulamalarda Malzeme 14.01.2018 10:00-12:00
CHBE362 Reaktör Tasarımı 11.01.2018 12:00-14:00
CHBE368 Akışkanların Termofiziksel Özellikleri 10.01.2018 10:00-12:00
CHBE386 CHBE'de Matematiksel Modelleme 11.01.2018 14:00-16:00
CHBE401 Deneysel Kimya ve Biyoproses Mühendisliği III 14.01.2018 10:00-12:00
CHBE431 Dünya Enerji Kaynakları ve Politikalar 15.01.2018 12:00-14:00
CHBE441 Proses Dinamiği ve Kontrolü 15.01.2018 12:00-14:00
CHBE458 Proses Optimizasyonu 9.01.2018 16:00-18:00
CHBE463 Kimyasal ve Biyokimyasal Proses Tasarımı I 13.01.2018 16:00-18:00
CHEM101 Genel Kimya 12.01.2018 14:00-16:00
CHEM111 Genel Kimya I 12.01.2018 14:00-16:00
CHEM112 Genel Kimya II 12.01.2018 14:00-16:00
CHEM113 Genel Kimya Laboratuvarı 12.01.2018 16:00-18:00
CHEM205 Organik Kimyaya Giriş ve Biyomakromoleküller 11.01.2018 10:00-12:00
CHEM215 Analitik Kimya 15.01.2018 12:00-14:00
CSE101 Bilgisayar Mühendisliği Kavramları ve Algoritmalar 14.01.2018 14:00-16:00
CSE114 Bilgisayar Programlamanın Temelleri 14.01.2018 14:00-16:00
CSE211 Veri Yapıları 14.01.2018 10:00-12:00
CSE212 Yazılım Geliştirme Metodolojileri 15.01.2018 10:00-12:00
CSE221 Mantık Tasarımının İlkeleri 15.01.2018 16:00-18:00
CSE224 Sayısal Sistemlere Giriş 11.01.2018 16:00-18:00
CSE232 Sistem Programlama 12.01.2018 14:00-16:00
CSE311 Algoritma Analizi 13.01.2018 10:00-12:00
CSE323 Bilgisayar Organizasyonu 13.01.2018 14:00-16:00
CSE331 İşletim Sistemleri Tasarımı 10.01.2018 10:00-12:00
CSE341 Kütük Organizasyonu 9.01.2018 10:00-12:00
CSE351 Programlama Dilleri 15.01.2018 12:00-14:00
CSE354 Otomatlar Kuramı ve Biçimsel Diller 13.01.2018 16:00-18:00
CSE427 Bilgisayar Mimarisi 11.01.2018 12:00-14:00
CSE443 Otomotiv Yazılım Mühendisliğine Giriş 9.01.2018 12:00-14:00
CSE462 Yapay Zekaya Giriş 14.01.2018 12:00-14:00
CSE471 Veri İletişimi ve Bilgisayar Ağları 14.01.2018 16:00-18:00
CSE476 Mobil Uygulama Geliştirme 10.01.2018 16:00-18:00
EE102 Elektrik ve Elektronik Mühendisliğine Giriş 13.01.2018 14:00-16:00
EE211 Elektrik Devreleri 13.01.2018 12:00-14:00
EE226 Elektromanyetik Alanların Temelleri 15.01.2018 16:00-18:00
EE232 Elektroniğe Giriş 15.01.2018 14:00-16:00
EE241 Sayısal Devreler 9.01.2018 10:00-12:00
EE323 Elektromanyetik Dalgalar ve İletim Hatları 13.01.2018 12:00-14:00
EE333 Analog Elektronik Devreleri 12.01.2018 16:00-18:00
EE361 Sayısal İşaret İşlemeye Giriş 13.01.2018 10:00-12:00
EE371 Elektromekanik Enerji Dönüşümü 14.01.2018 16:00-18:00
EE421 Antenler ve Propagasyon 13.01.2018 14:00-16:00
EE429 Biomedikal Elektromanyetik 10.01.2018 10:00-12:00
EE433 Tümdevrelerin Fiziksel Tasarımı 15.01.2018 12:00-14:00
EE456 Kodlama ve Bilgi Teorisine Giriş 11.01.2018 12:00-14:00
EE477 Elektrik Dağıtım Sistemleri 12.01.2018 14:00-16:00
ES112 Algoritmalar ve Bilgisayar Programlama 11.01.2018 16:00-18:00
ES115 Mühendislik Programlamanın Temelleri 11.01.2018 16:00-18:00
ES117 Bilgisayarlı Hesaplamaya Giriş 11.01.2018 16:00-18:00
ES161 Mühendislikte Çizim 14.01.2018 14:00-16:00
ES222 Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin Temelleri 13.01.2018 16:00-18:00
ES224 Sinyaller ve Sistemler 11.01.2018 10:00-12:00
ES272 Sayısal Çözümleme 9.01.2018 16:00-18:00
ES301 Mühendislik Yönetimi 15.01.2018 10:00-12:00
FDE101 Gıda Mühendisliğine Giriş 13.01.2018 12:00-14:00
FDE201 Gıda Kimyası 15.01.2018 12:00-14:00
FDE203 Gıda Mühendisleri için Mikrobiyolojiye Giriş 09.01.2018 10:00-12:00
FDE206 Gıda Mikrobiyolojisi 10.01.2018 12:00-14:00
FDE211 Gıda Mühendisliğinde Kütle ve Enerji Denklikleri 14.01.2018 10:00-12:00
FDE333 Isı ve Kütle Transferi 9.01.2018 14:00-16:00
FDE335 Gıda Malzeme Bilimi ve Mühendisliği 14.01.2018 16:00-18:00
FDE341 Gıda Mühendisliğinde Temel İşlemler I 13.01.2018 10:00-12:00
FDE346 Gıda Katkı Maddeleri 15.01.2018 12:00-14:00
FDE384 Fonksiyonel Gıdalar 10.01.2018 14:00-16:00
FDE423 Biyopolimerler ve Makromoleküler Etkileşimler 10.01.2018 10:00-12:00
FDE445 Gıda Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemleri 10.01.2018 12:00-14:00
FDE465 Gıda Proses ve Tesislerinin Tasarımı 14.01.2018 14:00-16:00
GBE111 Biyoloji 14.01.2018 14:00-16:00
GBE113 Temel Biyoloji 11.01.2018 12:00-14:00
GBE203 Mikrobiyoloji 13.01.2018 10:00-12:00
GBE205 Hücre Biyolojisi 13.01.2018 16:00-18:00
GBE212 Klasik ve Moleküler Genetik 14.01.2018 16:00-18:00
GBE216 Klasik ve Moleküler Genetik Lab 13.01.2018 14:00-16:00
GBE222 Biyometri: Biyomühendislik Uygulamaları için Nümerik ve İstatiksel Yöntemler 14.01.2018 12:00-14:00
GBE301 Biyokimya I 14.01.2018 14:00-16:00
GBE302 Biyokimya II 11.01.2018 12:00-14:00
GBE321 Biyotermodinamik 15.01.2018 16:00-18:00
GBE326 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik I: İlkeler 9.01.2018 16:00-18:00
GBE341 Gen Mühendisliği Teknikleri I 13.01.2018 14:00-16:00
GBE342 Gen Mühendisliği Teknikleri II 11.01.2018 14:00-16:00
GBE357 İnsan Genetiği 13.01.2018 16:00-18:00
GBE361 Biyotransport Olayları 9.01.2018 10:00-12:00
GBE373 Bitki Doku Kültür Mühendisliği 14.01.2018 10:00-12:00
GBE376 Adli Teknolojiler 13.01.2018 12:00-14:00
GBE403 Moleküler Biyoloji I 13.01.2018 10:00-12:00
GBE414 Kanser Biyolojisi 12.01.2018 16:00-18:00
GBE415 Deneysel Genetik ve Biyomühendislik II: Tasarım ve Uygulamalar 14.01.2018 14:00-16:00
GBE432 Hücre ve Doku Kültürü 15.01.2018 16:00-18:00
GBE451 Biyoproses Mühendisliği Teknikleri 13.01.2018 16:00-18:00
ISE102 Endüstri ve Sistem Mühendisliğine Giriş 13.01.2018 14:00-16:00
ISE222 Yöneylem Araştırması I 13.01.2018 12:00-14:00
ISE232 Endüstri ve Sistem Mühendisleri İçin Hesaplamalı Yöntemler 11.01.2018 12:00-14:00
ISE254 Endüstri ve Sistem Mühendisliği için İstatistik 13.01.2018 14:00-16:00
ISE311 Bilgi Teknolojileri 14.01.2018 16:00-18:00
ISE318 Endüstri ve Sistem Mühendisliğinde Bilgisayar Uygulamaları 12.01.2018 16:00-18:00
ISE323 Yöneylem Araştırması II 14.01.2018 12:00-14:00
ISE331 Mühendisler için Finans 15.01.2018 16:00-18:00
ISE344 Benzetim 13.01.2018 14:00-16:00
ISE361 Üretim Sistemleri Tasarımı 11.01.2018 10:00-12:00
ISE362 Tedarik Zinciri Yönetimi 9.01.2018 16:00-18:00
ISE367 Çizelgeleme 13.01.2018 10:00-12:00
ISE401 Sistem Dinamiği ve Modelleme 11.01.2018 14:00-16:00
ISE402 Sistem Tasarımı 9.01.2018 10:00-12:00
ISE432 Karar Analizi 13.01.2018 12:00-14:00
ISE435 Girişimcilik ve Yenilikçilik Yönetimi 15.01.2018 10:00-12:00
ISE451 İstatistiksel Kalite Kontrolü 14.01.2018 14:00-16:00
ME101 Makina Mühendisliğine Giriş 14.01.2018 16:00-18:00
ME211 Termodinamik I 14.01.2018 14:00-16:00
ME241 Statik 15.01.2018 14:00-16:00
ME244 Dinamik 15.01.2018 16:00-18:00
ME331 Akışkanlar Mekaniği 11.01.2018 12:00-14:00
ME333 Akışkanlar Mekaniği Laboratuvarı 13.01.2018 14:00-16:00
ME343 Makine Elemanları I 13.01.2018 10:00-12:00
ME363 İmalat Süreçleri 14.01.2018 16:00-18:00
ME371 Makina Mühendisliğinde Sayısal Metotlar 11.01.2018 10:00-12:00
ME403 Enstrümantasyon ve Deney Tasarımı 10.01.2018 12:00-14:00
ME422 İçten Yanmalı Motorlar 14.01.2018 12:00-14:00
ME427 Isıl Sistemlerin Tasarımı 15.01.2018 12:00-14:00
ME445 Mekanik Titreşimler 9.01.2018 12:00-14:00
ME446 Kompozit Malzemelerin Mekaniği 9.01.2018 10:00-12:00
ME452 Mekanizmalar ve Uygulamaları 9.01.2018 16:00-18:00
ME477 Sonlu Elemanlar Yöntemi 12.01.2018 16:00-18:00
MSN101 Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliğine Giriş 11.01.2018 12:00-14:00
MSN201 Malzeme Bilimi-I 9.01.2018 12:00-14:00
MSN213 Malzeme Termodinamiği 11.01.2018 10:00-12:00
MSN215 Malzemelerin Statik ve Dinamiği 14.01.2018 16:00-18:00
MSN218 Nano Bilim ve Mühendisliğin Temelleri 12.01.2018 14:00-16:00